Výroba

 

 

Firma Toneb design si zakládá na velmi osobitém zpracování betonu. Náš beton je speciálně vyvinut tak, aby byl lehký, pevný a  plnil tak různé role v našem každodenním životě. Jeho variabilita je téměř nekonečná, a  přesně toho se snažíme využít v i praxi. Jedná se o  přírodní materiál, což skvěle nahrává celosvětovému ekologickému tématu.

V naší výrobě se snažíme pracovat tak, abychom minimalizovali odpad spojený s výrobou. Po časově i  finančně velmi nákladných zkušenostech s externími dodavateli jsme se rozhodli vzít vše do vlastních rukou. Za použití moderních technologií jsme přistoupili k výrobě vlastních forem, díky kterým se nám daří dosáhnout mnohem lepších výsledků.

 

Každý náš výrobek je originální díky přírodním vlastnostem betonu a  ručního opracování. Všechny naše výrobky jsou certifikovány i pro styk s potravinami. Naše betonové produkty dokážeme vyrobit v  mnoha barevných variantách a upravit patinou. Všechny naše produkty se snažíme balit s  ohledem na životní prostředí.

Jsme rádi součástí vzniku nových projektů. Baví nás rozvíjet se a  zkoušet nové technologie tak, abychom se jako firma posouvali dopředu, a  klienti se na nás mohli zpětně obracet s dalšími zajímavými projekty.

 

Zpět do obchodu